tel icon
733 125 158
e-mail icon
info@officeinbrno.cz
CZEN

O nás

Naším cílem je nabídnout ucelenou a přehlednou databázi dostupných administrativních prostor v Brně.  Brno je nejen zatáčkou mezi Prahou a Vídní, ale také důležitým obchodním, technologickým a kulturním centrem, v kterém působí celá řada významných společností a jehož potenciál nemůže žádná úspěšná firma působící v ČR ignorovat.

Současný realitní trh je převážně vlivem nespecializovaných realitních serverů a též působením značného počtu realitních kanceláří rozdílné úrovně velmi nepřehledný.  Pronájmy kancelářských prostor jsou navíc u RK až na samotném okraji jejich zájmu, takže se ne vždy dostane pronajímajícím odpovídajícího přístupu a péče.  Nabízíme proto inzerujícím i poptávajícím jednoznačně výhodnější alternativu. Cílíme především na inzerci samotných majitelů nemovitostí,  spolupráci s realitními kancelářemi se ale nebráníme, avšak pouze za podmínky  jedinečnosti nabízených prostor nebo objektu - viz článek 4 odst. i) Obch. podmínek.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme také zprostředkovat právní služby (sepsání nájemní a kupní smlouvy), zajistit provedení potřebných prací (stěhování, vymalování, zednické aj. montážní práce a opravy), vše u prověřených profesionálů v oboru.

Výhody pro inzerující:

Výhody pro poptávající:

Pro developery:

Naše společnost se od r.2007 zabývá pronájmy kancelářských prostor a službami s pronájmy souvisejícími  (služby správce). 

Provoz zákaznické linky tel. +420 733 125 158
Po – Pá od 9:00 do 17:00 hod
Korespondenční adresa:
Brentwood s.r.o. IČ: 27744604
náměstí 28.října 17 DIČ: CZ27744604
628 00 Brno info@officeinbrno.cz